Web Tasarim İzmir

Web Tasarım 

izmir web tasarım,web sitesi,e ticaret,mobil uygulama,seo optimizasyonu,AMP 

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil kullanımının artmasıyla, şirketler için mobil uygulama ihtiyacı da hızla artış göstermektedir. Web sitelerinin yanında artık mobil uygulama da firmaların gereksinimi haline geldi..
Web Tasarım » Mobil Uygulama
Mobil olanakları kullanmanın tam zamanı. İnsanların %65'i interneti mobilden kullandığını düşünürsek işletmeniz için mobil uygulamanın nekadar mantıklı olduğunu anlayabilirsiniz. Mobil uygulamanızda en önemli unsur kullanım kolaylığıdır. Mobil uygulamnızın kullanımı nekadar kolay ve anlaşılır olursa uygulamanızı indirip telefonuna kuran potansiyel müşterileriniz için okadar tercih olursunuz.
Mobil uygulamanızda basitliğin ve kolay kullanımının yanında boyutuda çok önemlidir. Yüksek boyutlu bir mobil uygulama kullanıcıların telefonunda yavaşlamalara neden olacaktır ve bu mobil uygulamanız için olumsuz bir kullanıcı deneyimi olucaktır. Bu nedenle yüksek boyutlu mobil uygulamalar yerine fazla yer kaplamayan basit ve kolay kullanımlı bir mobil uygulama işletmeniz için faydalı olacaktır.
Mobil uygulamalar android ve ios olmak üzere iki şekildedir. Her iki işletim sistemi içinde uygulamayı uyarlamak gerekir.

Mobil uygulama yapımında iki farklı yol izlenebilir.
1- Web sitenizden bağımsız farklı bir data ile hazırlanır.
2- Uygulama içinde web sitenizin mobil versiyonu çalıştırılır.
Her iki şekildede bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.
Web sitenizden bağımsız ayrı bir data üzerine yapılıcak olan mobil uygulama maliyet olarak yüksek olucaktır. Ayrıca orta ölçekli bir işletme için uygun değildir.
Uygulama içine web sitenizin çalıştırılması ise orta ölçekli işletmeler için en uygun olanıdır. Daha az maliyetli olmasının yanında extra tasarım gerektirmeyeceği için kısa sürede hazırlanabilir.

iOS, Android, Windows. Tüm platformlara uyumlu mobil uygulamalar. En modern yazılım teknolojilerini kullanarak üstün performaslı uygulamalar geliştiriyoruz.
Kullanıcılar zamanın büyük bir bölümünü telefonlarında yüklü olan uygulamalarda geçirmektedir. Bu nedenle mobil uygulama da firmalar için çok büyük bir potansiyel bulunmaktadır.

Yapım Süreci
Web siteniz dikkate alınarak mobil uygulamanın arayüzü tasarlanır. Sizin onayınız ile bir sonraki aşamaya geçilir.
Hazırlanan uygulamanın test ortamın da kontrolleri yapılır ve sizin onayınıza sunulur.

Yayınlanma Süreci
Onayınız dan sonra uygulama App Store ve Android Market'e yüklenerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Web sitesinize indirme ve kurulum bağlantısı eklenir.
ŞİMDİ TEKLİF İSTE