Web Tasarim İzmir

Kurumsal 

Pro Tasarım bilişim teknolojileri hakkında bilgiler 

Pro Tasarım Bilişim Teknolojilerinin kurucuları 90 lı yıllarda internet hayatına başlamış ilk olarak kankayizz.biz adlı global eğlence formunu kurarak internetin bilinen sitelerinden birisi olmuştur..

2000'li yılların başında kendi cms sistemini geliştirmiş ve bu sistem ile 100 üzeri proje tamamlamıştır. Bu projelerden bazıları emlak scripti,emlak portalı,haber scripti,oto galeri scripti,sanatçı scripti,iş ilan portalı,e ticaret aitesi vb bir çok güncel projeyi sunmuştur. 2009 yılında ekibini kurarak resmi olarak kuruluşunu tamamlamıştır.

Vizyonmuz
Sektöründe yenilikçi,hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği yazılım teknolojileri firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak

Misyonumuz
Uzman ekibimizle doğru güvenilir ve etik değerlere uygun çözüm odaklı yazılım hizmeti vermek

Kalite Politikamız
Biz, her müşterimizin bizden aldığı hizmet karşılığında memnuniyet duyması için özveri ile çalışırız. Dünden bugüne bu sektörde oluşumuzu bizi tercih eden sadık müşterilerimize borçluyuz. Bunun için sağladığımız hizmetin aksamaması ve performansının düşmemesi için kurduğumuz siteleri sıkça kontrol eder ve kesinti olmaması için sağlıklı önlemler alırız. Biz, piyasadaki en ucuz hizmeti satmıyoruz, ama biz kaliteli hizmeti satıyoruz.

Teknik Destek
Alanında tecrübe sahibi bilgili bir ekip ile destek hizmeti sağlamaktayız. Bize sadık kalan müşteri ve bayi müşterilerimiz verdiğimiz hizmetin kalitesini kanıtlar niteliktedir. Her türlü soru ve sorunlarınızı çözümler sunarak yanıtlamak firmamızın en önde gelen prensiplerinden biridir..2004 Yılından Bu Güne Geliştirmekte Olduğumuz Sistemimiz Pro CMS Nedir?
Web sitenizi oluşturan metin ve resim gibi içerikleri kolayca değiştirip sitenizin her daim güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.Pro Tasarım Dinamik Sayfalar Dynamic Pages Dinamik yapısı sayesinde sitenizin web ortamında hızlı ve verimli şekilde çalışmasını sağlamış olursunuz.
Pro CMS ile Firmanız ve ürünleriniz ile ilgili her türlü güncellemeyi yapabilirsiniz.
Pro CMS Dinamik yapısı sayesinde firmaya veya bir şahsa bağımlılık zorunluluğu ortandan kalkar ve site masrafı en az seviyeye iner.
Pro CMS ile Gerektiği zaman duyuru, haberler, yükleme(download), sanal(online) satış için gerekli uygulamalar, anket, ziyaretçi defteri ve birçok dinamik web uygulamaları sitenize kolaylıkla ve kısa sürede uygulanabilir.
Pro CMS ile Eğer firmanızın birden fazla web sitesi var ise bu sitelerin çoklu katılım ile tek merkezden yönetilmesi imkânı sağlanabilir.
Pro CMS ile anahtar kelimelere göre ürün tarama özelliği ile müşterilerinizin sizin ürünlerinize hızlı erişimini sağlayabilirsiniz.
Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri olarak hedefimiz müşterilerimizi internet ortamında dinamik, güncel, günümüz internet ve medya teknolojisine uygun, hızlı ve canlı web sitesi sahibi yaparak itibarı artırmak ve etkileşimli(interaktif) tanıtımın en kolay yolunu sağlamaktır.

TEKLİF FORMU

Şimdi teklifinizi verin! Sizin için hazırlayacağımız benzersiz profesyonel sitenizin sahibi olun. Potansiyel müşterilerinizle hemen iletişim kurmaya başlayın.
Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri olarak hedefimiz müşterilerimizi internet ortamında dinamik, güncel, günümüz internet ve medya teknolojisine uygun, hızlı ve canlı web sitesi sahibi yaparak itibarı artırmak ve etkileşimli(interaktif) tanıtımın en kolay yolunu sağlamaktır.

Diğer Haberlermiz