Web Tasarim İzmir

Web Tasarım 

izmir web tasarım,web sitesi,e ticaret,mobil uygulama,seo optimizasyonu,AMP 

Web Tasarım

Web Tasarım

Hayalinizdeki site için doğru adrestesiniz. Size özel sektörünüzü yansıtan kullanıcı etkileşimli benzersiz bir web sitesine sahip olmaya hazırmısınız?.
Web Tasarım » Web Tasarım
Sizlere hazırladığımız web sitenize %100 özgün ve benzersiz tasarım yapıyoruz.Hazırladığımız web sitelerinde kullandığımız sistem yazılımı kendimize ait olan pro CMS (İçerik yönetim sistemidir).wordpress yada joomla gibi hazır sistemlerden değildir.

Web sitenizin yapımına başlarken aşağıdaki gereksinimler firmamız tarafından size temin edilir.

1-Alan adı (Domain)
2-Barındırma alanı (Hosting)
3-İp adresi
3-SSL sertifikası

Alan adı (Domain) belirlenmesi:
İlk defa web sitesi yapılıcaksa öncelikle herhangi servisten bir mail adresine ihtiyacımız olacaktır.Mail adresiniz varsada web sitenize yapılacak işlemler için ayrı bir adres kullanmanız daha iyi olacaktır. Mail adresinizi aldıktan sonra Gmail adresi almanızı tavsiye ederiz sizin için yapılacak web sitesi için uygun alan adı (Domain) belirleyeceğiz. Alan adınızı firmanız yada kişisel olacaksa düşündüğünüz konu ile alakalı olmasına özen göstereceğiz. Konu ile alakalı uygun bir alan adı herzaman bulunur. Konunuz ile doğrudan alakalı olmasada küçük bir değişiklik ile size uygun alan adını alabiliriz. Alan adınız belirlenip adınıza tescillenir.

Alan adı ve diğer gereksinimler için vergi levhası gerekirmi?
Eğer siteniz kurumsal firma yada kişisel web sitesi olacaksa alan adları için ve diğer gereksinimler için vergi mükellefi yada benzer bir belgeye sahip olmanız gerekmez. Vergi levhası yada farklı belgeler e ticaret sitesi için gereklidir.

Barındırma alanının (Hosting) belirlenmesi
Alan adınızı aldıktan sonra sitenizin barınacağı barındırma alanını (Hosting) belirleyeceğiz. Barındırma alanınız yapılacak web sitesinin hacmine göre değişkenlik gösterecektir bu nedenle ilk etapta aldığınız barındırma alanını ilerleyen günlerde yükseltmeniz gerekebilir.

Gerekli olan alan adı ve barındırma alanı işlemlerimizi tamamladıktan sonra her adımda sizinle iletişimde olacağımız web tasarımınıza başlanır.
Her firma web sitesi yaptıracağı zaman rakiplerini örnek gösterir ancak her firmanın kendisine göre farklı ihtiyaçları bulunmaktadır bu nedenle her firmanın web tasarımı kendisine özgü olmalıdır.
Web sitenizin grafik tasarımının yapılması aşamasında sektörünüz ile ilgili yada kişisel web tasarımı olucaksa konu ile alakalı bilgi dökümanına ihtiyaç olucaktır. Alternatif olarak mevcut bir kataloğunuz var ise oda işimize yaracaktır.
Bilgi dökümanı yada katalog yok ise seo uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek konu ile alakalı size özgü bilgi dökümanı hazırlayacaklardır. Bilgi dökümanı ile birlikte konu ile ilgili fotoğraflarınız gereklidir. Eğer yok ise tasarım ekibimiz size photoshop ile hazırlayacaktır. İsteğinize bağlı olarak fotoğraf ekibmiz ile birlikte gereği çekimler gerçekleştirilir.

Grafik tasarımınız tamamlandıktan sonra demo şekilde size sunulur onay vermeniz ile birlikte hazırlanan bilgi dökümanları ve fotoğraflar sitenizde oluşturulan ilgili kategorilere işlenir. Son olarak birkez daha onayınıza sunulur onalanmasından sonra barındırma alanınıza siteniz yüklenir. Yükleme tamamlandıktan sonra teknik aşamaları başlayacaktır.

Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra yayın hayatınızda başlamış olacaktır. Artık internet ortamında interaktif etkileşimli bir web sitesi sahibi olmuş olursunuz. Buraya kadarki işlemler standart olarak web sitesi kurulup yayınlanırken yapılan işlemlerdir.

Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra yayın hayatınızda başlamış olacaktır. Artık internet ortamında interaktif etkileşimli bir web sitesi sahibi oldunuz.
Buraya kadarki işlemler standart olarak web sitesi kurulup yayınlanırken yapılan işlemlerdir.

Şimdi ise en fazla ihtiyaç duyabileceğiniz konulardan birisi ise sunucu hizmetlerimiz olacaktır. Örneğin kurumsal bir mail adresi açmak isteyebilirsiniz gibi yada personel sayınıza göre birden fazla'da mail adresi açmak isteyebilirsiniz. Bu durumda isterseniz bize bildirebilir ekiplerimiz ile yaparsınız yada c pnale kullanım bilginiz var ise kendiniz'de size belirlenen limitler ile oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz mail adreslerinizi mobil cihazlarınıza tanımlayabilirsiniz yada bilgisayarlarınıza'da kurabilirsiniz. Mail kurulumları hakkında kapsamlı bilgi için buraya tıklayınız. İp adresi ve SSL sertifikanız web sitenizin kurulumunda otomatik olarak atanmaktadır bunun için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez.

Sunucularımız sizlere mail adresi,ssl,ip adresi gibi hizmetlerin dışında alt alan adı gibi hizmetlerde sunmaktadır. Örneğin web sitenizi geliştirmeye karar verdiniz farklı bir isim ile bir blog oluşturmak istiyorsunuz blog.siteadresiniz.com şeklinde alt alan adıda açabilirsiniz.

Sunucularımız sizlere günümüzde her firma için olmasada gereği halinde e fatura desteğide vermektedir. E faturalarınızı sunucumuz üzerinden çalıştırabilirsiniz.
Bundan sonraki hedefimiz web sitemizin internet ortamın'da tanınması ve itibar kazanması için yapılacak çalışmalardır. Web siteniz yayın hayatına başladığı andan itibaren ürün yada içeriklerinizi sosyal paylaşım butonlarını kullanarak sosyal ağlarda takipçilerinize tanıtıp sitenizde zaman geçirmelerini sağlamalısınız. Siteniz belli bir popülerliğe ulaştığında artık yeni hedefiniz arama motorlarında üst sıralarda yer almak olucaktır. Bunun için seo optimizasyonu işlemlerine başlanması gerekir.

Seo optimizasyonu dışında google ücretli reklam araçlarınıda kullanabilirsiniz. Google reklam araçları arama ağı reklamları,görüntülü reklamlar,yotube reklamları ve birçok reklam hizmetini sizlere sunmaktadır. Bu konuyla ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik destek:
Firmamız teknik destek konusunda sizlere birçok şekilde destek vermektedir. Mesai saatlerinde canlı mesai saatleri dışında mail yada sosyal bağlantı araçlarımız ile destek vermektedir. Acil durumlarda whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.Bunların dışında procms sistemi kullanım eğitimi masa üstü bağlantısı ile yine mesai saatleri içerisinde verilmektedir. İzmir içi müşterilerimiz için ise belirlenen randevu ile yerinde destek veya kullanım eğitimi verilmektedir.

İnternet teknolojileri sürekli olarak gelişmekte ve değişmektedir. Bu değişimler bir çok şeyi etkilediği gibi web sitenizi'de etkileyecektir. Örneğin sunucularda yapılan güncellemeler zamanla web sitenizdeki bazı bileşenlerin çalışmamasına sebep olabilir bu ve benzeri değişimler web sitenizin arama sonuçlarındaki sıralamalarını'da etkileyebilir böyle bir durumda endişelenmeyin web sitenizin güncellenme vakti gelmiş demektir. Web sitenizin alt yapı ve seo ayarları güncel düzene göre pro tasarım ekibi tarafından yeniden dizayn edilerek yolunuza devam edebilirsiniz.Sık sorulan sorular:

İçerik ekleme foroğraf vb gibi bir sınır varmı?
Hayır procms sisteminde herhangi sınırlama yada kısıtlama yoktur dilediğiniz kadar içerik fotoğraf vs ekleyebilirsiniz.

Web site için ödenen ücretler yıllıkmıdır?
Tasarım için bir defa ödeme yaparsınız ilerleyen zamanlarda tasarımı değiştirmek isterseniz tekrar ücret gerekecektir bunun dışında yıllık olarak ise alan adı ve barındırma alanı ücretlerini yenilemeniz gerekir.

Sistemde oluşabilecek arızaları ücretli olarakmı yapıyorsunuz?
Size yapılan web sitesinde siz kaynaklı olmayan tüm arızalar ücretsiz olarak yapılır.

Teknik destek ömürboyu ücretsizmi?
Kullanım bilgisi veya yeni eklenmiş bir özelliğin eğitimi dışında teknik destek sadece ilk yıl ücretsizdir. Diğer yıllarda taleplerinize bağlı olarak ücretlendirilecektir.

Kendi istediğimiz bir alan adı ve barındırma alanı kullanabiliyormuyuz?
Tabiiki istediğiniz başka servislerdende alan adı ve barındırma alanı alabilirsiniz.

Yazılım güncellemeleri ücretlimi?
Hayır procms sistemi kullandığınız sürece yazılım güncellemeleri ücretsizdir.

Procms sisteminin diğerlerinden farkı nedir?
Procms diğer bildiğiniz cms sistemleri gibi bir içerik yönetim sistemidir farkı ise cms sistemimizin diğer yazılımlardan modifiye edilerek yapılması yada farklı bir hazır yazılım olmaması bize ait bir yazılım olmasıdır.

Firmanız ne şekilde ödeme kabul ediyor?
Nakit,havale kredi kartıve kredi kartına taksitli şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bunların dışında firmamızın bitcoin hesabıda bulunmaktadır bitcoin ilede ödeme yapabilirsiniz.

Yazılımı alan adımıza lisanslıyormusunuz?
Kurumsal firma yada standart web tasarımları açık kaynaklı olarak verilmektedir. Alan adına lisanlama sadece özel yazılımlar için geçerlidir.

Bize yapılan tasarım başkalarınada veriliyormu?
Böyle bir uygulamamız yok web tasarım firmaya özgün ve benzersiz olarak yapılmaktadır ancak yinede biz bu konuyu sizlere verdiğimiz teklif dosyasında belirtiyoruz ayrıntılarına oradan bakabilirsiniz.

Web sitesini nekadar zamanda yapıyorsunuz?
Bu tamamen size bağlı bir durum yapılacak web sitesinin özelliklerine amacına göre değişkenlik gösterir sadece standart web siteleri için bir süre verebiliriz 1 hafta içerisinde teslim edilir.

Web tasarım ücretlerine logo dahilmi?
Kurumsal bir amaçla olucaksa dahil değil kişisel web sitelerinde logoyu ücretsiz olarak yapmaktayız.

Özel reklam banner vb tasarımlar yapılıyormu? web tasarımı ücretlerine dahilmi?
Özel tasarımların hiçbirisi web tasarım fiyatlarına dahil değildir bunlar harici olarak yapılır istediğiniz her türlü reklam banner vb grafikerlerimiz sizler için ücrete tabii olarak hazırlamaktadır
ŞİMDİ TEKLİF İSTE